O nás

ZIROSI - buď originální, buď kreativní, buď odvážná.

 

ZIROSI je nová česká značka, která vznikla v roce 2019. Naše produkty jsou zaměřené na všechny originální, kreativní a odvážné ženy, které se nebojí výzev a chtějí ukázat svoji povahu prostřednictvím doplňků, které nosí. 

V našem portfóliu najdete kabelky a peněženky, které jsou odvážné, hravé, barevné a kreativní, stejně jako jejich majitelky. V ZIROSI razíme heslo, že ne jenom šaty dělají člověka, ale i doplňky dělají člověka a ukazují jeho povahu. 

Na trhu nám chyběly stylové doplňky, které by vystihovaly povahu originálních, vynalézavých a odvážných žen, proto jsme vytvořili značku ZIROSI, která má tyto aspekty reprezentovat. 

ZIROSI, není jen o produktech, ale hlavně o našich zákaznicích, kterým poskytujeme nadstandardní servis před nákupem, během nákupu, ale i po nákupu a nebojíme se ani reklamací, právě naopak, velmi ochotně všechny vaše reklamace vyřešíme. 

Dodání je 24-48 hodin po celé ČR. Výborný zákaznický servis, okamžitá výměna, nebo vrácení peněz v případě nespokojenosti, je u ZIROSI samozřejmostí. Tyto aspekty patří mezi naše základní hodnoty. 

 

Projev svoji originalitu, proměn svoji kreativitu. Probuď v sobě svoji odvahu, ukaž světu ZIROSI!